IPA50R520CPXKSA1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
STMicroelectronics
W magazynie: 315
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 212
Arkusz danych
Similar
Vishay Siliconix
W magazynie: 130
STMicroelectronics
W magazynie: 0
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 38
W magazynie: 0
Kanał N 500 V 7,1A (Tc) 66W (Tc) Otwór przelotowy PG-TO220-3-31
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IPA50R520CPXKSA1
Numer produktu DigiKey
IPA50R520CPXKSA1-ND
Producent
Numer produktu producenta
IPA50R520CPXKSA1
Opis
MOSFET N-CH 500V 7.1A TO220-FP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
17 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
680 pF @ 100 V
Status części
Nieaktualne
Straty mocy (maks.)
66W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
500 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TO220-3-31
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
520mOhm przy 3,8A, 10V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (6)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
STF12N50M2STMicroelectronics315497-STF12N50M2-ND8,12000 złBezpośrednie
FDPF12N50NZonsemi212FDPF12N50NZOS-ND9,55000 złSimilar
IRFIB7N50APBFVishay Siliconix130IRFIB7N50APBF-ND19,53000 złSimilar
STF11NM50NSTMicroelectronics0497-12566-5-ND14,65000 złSimilar
TK11A50D(STA4,Q,M)Toshiba Semiconductor and Storage38TK11A50D(STA4QM)-ND11,10000 złSimilar
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 17 824 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Other Suppliers on DigiKey
17 824W magazynie