AK5DAF1-156.2500T2 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | AK5DAF1-156.2500T2 |
Opis | XTAL OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVDS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AK5DAF1-156.2500T2 Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±25ppm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 27mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 6-SMD (5x3) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,051" (1,30mm) |