655L15625I3T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 150
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 46
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
655L15625I3T
Numer produktu DigiKey
655L15625I3T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
655L15625I3T
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
66mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)