Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 566
Arkusz danych
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 1 000
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Raltron Electronics
Odpowiednik parametryczny
SiTime
SiTime
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SXO53L3C481-156.250M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO53L3C481-156.250M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO53L3C481-156.250M
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
60mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)