ABMM2-12.000MHZ-D1-T
Numer produktu DigiKey
535-ABMM2-12.000MHZ-D1-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABMM2-12.000MHZ-D1-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABMM2-12.000MHZ-D1-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABMM2-12.000MHZ-D1-T
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABMM2-12.000MHZ-D1-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,142" (6,00mm x 3,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm