EXC-14CH120U
Numer produktu DigiKey
P19438TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P19438CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19438DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXC-14CH120U
Opis
CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 12 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EXC-14CH120U Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
1Ohm
Producent
Panasonic Industry
Napięcie znamionowe - prąd stały
5V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,033" x 0,026" (0,85mm x 0,65mm) (dł. x szer.)
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,020" (0,50mm)
Liczba linii
2
Obudowa / skrzynia
0302 (0806 metryczne), 4 odprowadzenia
Impedancja przy częstotliwości
12 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
100mA