ECS-TXO-2016-33-250-TR
Numer produktu DigiKey
XC3163TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3163CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3163DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-TXO-2016-33-250-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V SMD
Szczegółowy opis
25 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-2016-33-250-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
5,5mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)