AB26TRB-32.768KHZ-T
Numer produktu DigiKey
535-AB26TRB-32.768KHZ-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-AB26TRB-32.768KHZ-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-AB26TRB-32.768KHZ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AB26TRB-32.768KHZ-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 50 kOhms Puszka cylindryczna, promieniowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AB26TRB-32.768KHZ-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,075" x 0,236" (1,90mm x 6,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)