ABS07-120-32.768KHZ-T
Numer produktu DigiKey
535-11937-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-11937-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-11937-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS07-120-32.768KHZ-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 6pF 55 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABS07-120-32.768KHZ-T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x1,5)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Pojemność obciążenia
6pF