ECS-.327-12.5-13FLX-TR
Numer produktu DigiKey
XC3045TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC3045CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC3045DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-.327-12.5-13FLX-TR
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 50 kOhms Puszka cylindryczna, promieniowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-.327-12.5-13FLX-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Ostatnio kupiono
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,240" (2,00mm x 6,10mm) (śr. x dł.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)