Nawojowe cewki indukcyjne przewlekane IHDM-1008BC
Ilustracja przedstawiająca helikalne cewki indukcyjne przewlekane IHDM-1008BC firmy VishayHelikalne cewki indukcyjne przewlekane IHDM-1008BC firmy Vishay charakteryzują się maksymalnym prądem znamionowym 80A oraz indukcyjnością od 1,2µH do 10µH. Przeznaczone są one do filtrów wysokoprądowych oraz zastosowań magazynowania energii w przetwornicach prądu stałego do 1MHz. Seria IHMD-1008BC-3A obejmuje cewki indukcyjne klasy motoryzacyjnej, które charakteryzują się stabilnością indukcyjności i nasycenia przy niskich stratach mocy i znakomitym rozpraszaniu ciepła. Urządzenia IHMD-1008BC-30 idealnie sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych i wojskowych. Zarówno wersje motoryzacyjne, jak i przemysłowe helikalnych cewek indukcyjnych przewlekanych IHDM-1008BC wykorzystują technologię rdzenia ze sproszkowanego stopu żelaza, zapewniającą niskie straty i znakomite parametry nasycenia w zakresie temperatur roboczych od -40°C do +180°C.
Charakterystyka
  • Praca ciągła w wysokich temperaturach do +180°C bez oznak starzenia