IHDM1107BBEV4R3M20
Numer produktu DigiKey
541-IHDM1107BBEV4R3M20-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHDM1107BBEV4R3M20
Opis
FIXED IND 4.3UH 48A 1.3 MOHM TH
Szczegółowy opis
4.3 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 48 A Maks. 1,3mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
IHDM1107BBEV4R3M20 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
164A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,3mOhm
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość - rezonansu własnego
33MHz
Temperatura robocza
-55°C - 180°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,055" x 0,705" (26,80mm x 17,90mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,882" (22,40mm)