IHDM1008BCEV2R2M3A
Numer produktu DigiKey
541-IHDM1008BCEV2R2M3A-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHDM1008BCEV2R2M3A
Opis
FIXED IND 2.2UH 70A 0.4 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 70 A Maks. 0,4mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IHDM1008BCEV2R2M3A Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
110A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 0,4mOhm
Opakowanie
Taca
Częstotliwość - rezonansu własnego
45MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 180°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,005" x 0,816" (25,53mm x 20,73mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,896" (22,75mm)