IHDM1107BBEV2R0M20
Numer produktu DigiKey
541-IHDM1107BBEV2R0M20-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHDM1107BBEV2R0M20
Opis
FIXED IND 2UH 75A 0.65 MOHM TH
Szczegółowy opis
2 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 75 A Maks. 0,65mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
IHDM1107BBEV2R0M20 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
234A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 0,65mOhm
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość - rezonansu własnego
82MHz
Temperatura robocza
-55°C - 180°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
1,055" x 0,705" (26,80mm x 17,90mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,882" (22,40mm)