CC1206JRNPO0BN390 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 12 236
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
39 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC1206JRNPO0BN390
Numer produktu DigiKey
CC1206JRNPO0BN390-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1206JRNPO0BN390
Opis
CAP CER 39PF 100V C0G/NPO 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC1206JRNPO0BN390 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)