CC1206JRNPOBBN390
Numer produktu DigiKey
13-CC1206JRNPOBBN390TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1206JRNPOBBN390CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1206JRNPOBBN390DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206JRNPOBBN390
Opis
CAP CER 39PF 500V C0G/NPO 1206
Szczegółowy opis
39 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206JRNPOBBN390 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)