C1206C390J1GALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
W magazynie: 95
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
YAGEO
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
39 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C390J1GALTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C390J1GALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C390J1GALTU
Opis
CAP CER 39PF 100V NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C390J1GALTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)