CC0805KRX7R9BB103 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 21 445
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Udoskonalony
KEMET
10000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.