CML0805X7R103KT50V
Numer produktu DigiKey
738-CML0805X7R103KT50VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
738-CML0805X7R103KT50VCT-ND - Taśma cięta (CT)
738-CML0805X7R103KT50VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CML0805X7R103KT50V
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CML0805X7R103KT50V Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)