CC0805JRNPO9BN103 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 44 064
Arkusz danych
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0805JRNPO9BN103
Numer produktu DigiKey
13-CC0805JRNPO9BN103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805JRNPO9BN103CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805JRNPO9BN103DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JRNPO9BN103
Opis
CAP CER 10000PF 50V C0G/NPO 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC0805JRNPO9BN103 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)