CC0603KRX7R9BB273 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 14 950
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
0.027 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.