06035C273KA12A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 4 091
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 14 125
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Walsin Technology Corporation
Bezpośrednie
Knowles Syfer
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
0.027 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
06035C273KA12A
Numer produktu DigiKey
06035C273KA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
06035C273KA12A
Opis
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
06035C273KA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)