KGM15BR71H273KM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 481
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 66 013
Arkusz danych
Bezpośrednie
Walsin Technology Corporation
Bezpośrednie
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.027 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM15BR71H273KM
Numer produktu DigiKey
478-KGM15BR71H273KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM15BR71H273KM
Opis
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM15BR71H273KM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)