CC0402ZPY5V6BB105 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 36 053
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
1 µF -20%, +80% 10V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0402ZPY5V6BB105
Numer produktu DigiKey
13-CC0402ZPY5V6BB105TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0402ZPY5V6BB105
Opis
CAP CER 1UF 10V Y5V 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0402ZPY5V6BB105 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)