GMC04Y5V105Z10NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC04Y5V105Z10NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC04Y5V105Z10NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC04Y5V105Z10NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC04Y5V105Z10NT
Opis
CAP0402 Y5V 1UF Z-TOL 10V
Szczegółowy opis
1 µF -20%, +80% 10V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0402 (1005 metryczne)
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-20%, +80%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)