C0402C105Z8VACTU nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 36 053
Arkusz danych
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
1 µF -20%, +80% 10V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 0402 (1005 metryczne)