CC0402JRX7R9BB103 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 68 626
Arkusz danych
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 4 015 051
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.