C0402C103J5REC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 89 156
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 264 137
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C103J5REC
Numer produktu DigiKey
C0402C103J5REC-ND
Producent
Numer produktu producenta
C0402C103J5REC
Opis
CAP CER 0402 10NF 50V X7R 5%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C103J5REC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)