C0402C103J5RECAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C0402C103J5RECAUTO |
Opis | CAP CER 0402 10NF 50V X7R 5% |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C0402C103J5RECAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |