AC1206FR-07130KL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 4 930
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 5 079
Arkusz danych
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 737
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
130 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC1206FR-07130KL
Numer produktu DigiKey
13-AC1206FR-07130KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC1206FR-07130KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC1206FR-07130KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC1206FR-07130KL
Opis
RES SMD 130K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AC1206FR-07130KL Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)