RMCS1206FT130K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
YAGEO
W magazynie: 4 930
Vishay Dale
W magazynie: 737
Panasonic Industry
130 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCS1206FT130K
Numer produktu DigiKey
RMCS1206FT130K-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RMCS1206FT130K
Opis
RES 130K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCS1206FT130K Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)