RK73H2BTTD1303F
Numer produktu DigiKey
2019-RK73H2BTTD1303FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-RK73H2BTTD1303FCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-RK73H2BTTD1303FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RK73H2BTTD1303F
Opis
RES 130K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
130 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RK73H2BTTD1303F Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)