VEC40US24
Numer produktu DigiKey
1470-3097-ND
Producent
Numer produktu producenta
VEC40US24
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 40 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VEC40US24 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
XP Power
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 65°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
4,58" x 2,06" x 1,23" (116,3mm x 52,4mm x 31,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, TUV
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,67A
Waga
0.52lb (235.87g)
Moc (W)
40 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)