PPL36U-240
Numer produktu DigiKey
993-1447-ND
Producent
Numer produktu producenta
PPL36U-240
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Szczegółowy opis
24V 36 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Długość sznura
59" (1,50m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
3,94" x 1,97" x 1,30" (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,5A
Numer standardowy
Moc (W)
36 W