WSU240-0500-13
Numer produktu DigiKey
237-2249-ND
Producent
Numer produktu producenta
WSU240-0500-13
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Szczegółowy opis
24V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Modele EDA/CAD
WSU240-0500-13 Modele
Kategoria
Moc (W)
12 W
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Długość sznura
72" (1,83m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
24V
Rozmiar / wymiar
2,80" x 1,69" x 1,18" (71,0mm x 42,8mm x 30,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA