XL-1608UGC-04
Numer produktu DigiKey
5962-XL-1608UGC-04TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XL-1608UGC-04
Opis
CHIP LED 0603 GREEN SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zielone 525nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,7V 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,20mm x 1,00mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,7V
Seria
Prąd - próby
5mA
Kolor
Długość fali - dominująca
Kolor soczewki
Białe
Obudowa dostawcy urządzenia
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,45mm