XL-1608SURC-06
Numer produktu DigiKey
5962-XL-1608SURC-06TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XL-1608SURC-06
Opis
CHIP LED 0603 RED SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 625nm Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
XL-1608SURC-06 Modele
Kategoria
Rozmiar soczewki
1,17mm x 0,80mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V
Seria
Prąd - próby
20mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Kąt widzenia
120°
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Niezależne
Długość fali - szczytowa
625nm
Kolor soczewki
Bezbarwny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,85mm (dł. x szer.)
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
0,85mm