XL-1608UWC-04
Numer produktu DigiKey
5962-XL-1608UWC-04TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XL-1608UWC-04
Opis
CHIP LED 0603 WHITE SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe, chłodne Wskaźniki LED - dyskretne 2,7V 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Styl soczewki
Prostokątne z płaską górną częścią
Prod.
Rozmiar soczewki
1,20mm x 0,80mm
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,7V
Prąd - próby
5mA
Kolor soczewki
Żółte
Rozmiar / wymiar
1,60mm x 0,80mm (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,50mm