890273325009CS
Numer produktu DigiKey
732-11832-ND
Producent
Numer produktu producenta
890273325009CS
Opis
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 250V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
890273325009CS Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
22.08 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,276" (18,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)