ECW-FE2W105JA
Numer produktu DigiKey
10-ECW-FE2W105JA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECW-FE2W105JA
Opis
CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 450V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
ECW-FE2W105JA Modele
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,689" x 0,276" (17,50mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
450V