STS6NF20V
Numer produktu DigiKey
497-12679-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-12679-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12679-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STS6NF20V
Opis
MOSFET N-CH 20V 6A 8SO
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 20 V 6A (Tc) 2,5W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOIC
Modele EDA/CAD
STS6NF20V Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
600mV przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
11.5 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±12V
460 pF @ 15 V
Status części
Ostatnio kupiono
Straty mocy (maks.)
2,5W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,95V, 4,5V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
40mOhm przy 3A, 4,5V