MKS2D031001A00KF00 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 3 683
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
WIMA
W magazynie: 0
Arkusz danych
TDK
TDK
0.1 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MKS2D031001A00KF00
Numer produktu DigiKey
1928-MKS2D031001A00KF00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MKS2D031001A00KF00
Opis
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V