MKS2D031001A00KSSD
Numer produktu DigiKey
1928-MKS2D031001A00KSSD-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKS2D031001A00KSSD
Opis
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V