MKS2D031001A00KO00
Numer produktu DigiKey
1928-MKS2D031001A00KO00CT-ND - Taśma cięta (CT)
1928-MKS2D031001A00KO00TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
MKS2D031001A00KO00
Opis
CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V