VJ0402A221FXXPW1BC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 9 200
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Vitramon
W magazynie: 8 737
Arkusz danych
Similar
KEMET
Similar
KEMET
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
220 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0402A221FXXPW1BC
Numer produktu DigiKey
VJ0402A221FXXPW1BC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402A221FXXPW1BC
Opis
CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ0402A221FXXPW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)