VJ0402A221FXAAC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0402A221FXAACTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0402A221FXAACCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0402A221FXAACDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0402A221FXAAC
Opis
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0402A221FXAAC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)