GRT1555C1E221FA02D
Numer produktu DigiKey
490-GRT1555C1E221FA02DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GRT1555C1E221FA02DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GRT1555C1E221FA02DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRT1555C1E221FA02D
Opis
CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
220 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRT1555C1E221FA02D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)