CDR34BX104AKWSAJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR34BX104AKWSAJ
Numer produktu DigiKey
CDR34BX104AKWSAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR34BX104AKWSAJ
Opis
CAP CER 0.1UF 50V BX 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR34BX104AKWSAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)