CDR04BX104AKMSAJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
KEMET
KEMET
W magazynie: 17
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR04BX104AKMSAJ
Numer produktu DigiKey
CDR04BX104AKMSAJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR04BX104AKMSAJ
Opis
CAP CER 0.1UF 50V BX 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR04BX104AKMSAJ Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,126" (4,57mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,080" (2,03mm)