CDR34BX104AKUS-ZACAB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1812 (4532 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR34BX104AKUS-ZACAB
Numer produktu DigiKey
478-CDR34BX104AKUS-ZACABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR34BX104AKUS-ZACAB
36 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR34BX104AKUS-ZACAB Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)